Németül beszélő szerszámüzem és karbantartási vezető

2018. február 9.

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

NÉMETÜL BESZÉLŐ SZERSZÁMÜZEM ÉS KARBANTARTÁSI VEZETŐ

Feladatok:

  • A TERMELÉSTÁMOGATÓ részleg (szerszámüzem, szerszámtervezés, elektromos karbantartás, munkaelőkészítés, CAM programozás) vezetése és stratégiai fejlesztése az egyes hozzá tartozó területek vezetőin keresztül, az ő irányításukkal és velük való együttműködésben.
  • Szoros együttműködés a termelő területek vezetőivel, a termelési vezetők számára pontos és naprakész információk szolgáltatása a gyártás zavartalanságának biztosítása céljából.
  • MUNKA-ELŐKÉSZÍTÉSI tevékenység (időfelvételek, rajzok változtatása, kalkulációk) koordinálása a terület vezetőjének irányításával.
  • A SZERSZÁMÜZEM, a GYÁRTÓESZKÖZ-TERVEZÉS (tervezőmérnökök) rugalmas és eredményorientált működésének biztosítása, az egyes munkafolyamatok átfutási idejének optimalizálása a terület operatív vezetőjének irányításán keresztül.
  • KARBANTARTÁSI TERÜLET (gyártás, elektromos/mechanikus) rugalmas és eredményes működésének biztosítása az operatív vezető irányításával, az éves karbantartási terv biztosítása, valamint a nem tervezhető meghibásodások és javítások hatékony ellátásának biztosítása, az erőforrások priorizálása.
  • Az irányítása alá tartozó területek folyamatos fejlesztése, a területek irányításában és ellenőrzésében való részvétel, a termeléstámogató területek képviselete a vállalat felsővezetésében.

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser);
  • 5-8 éves, multinacionális gyártó cégnél (FÉMMEGMUNKÁLÁS, MŰANYAGIPAR, FRÖCCSÖNTÉS, ELEKTRONIKA, VILLAMOSSÁG, AUTÓIPAR) szerzett releváns vezetői tapasztalat (Szerszámüzem / szerszámtervezés vagy elektromos/mechanikus karbantartás, munkaelőkészítés – WERKZEUGBAU / Tool Shop, WERKZEUGDESIGN / Tool Design, Electrical Maintenance / WARTUNG, ARBEITSVORBEREITUNG);
  • Többéves (felső)vezetői tapasztalat;
  • Aktív,  kommunikációképes NÉMET (!) nyelvtudás (angol nyelvismeret előnyt jelenthet);
  • Stratégiai gondolkodásmód;
  • Megbízható, nyílt és jó együttműködési készséggel rendelkező, konszolidáló személyiség.

Munkavégzés helye: Budapest környéke

JELENTKEZÉS: NÉMET és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com